Pesaro 3K kinkiet zewnętrzny 1xLED/5W/3000K czarny OWL-8081-3K
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym szkłem. Elementy metalowe wykonane z aluminium w kolorze czarnym piaskowanym. Dzięki aluminiowej powłoce jest odporna na warunki atmosferyczne i wiatr oraz łatwo świeci przez cały rok. Barwa światła LED 3000K (ciepła biała).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 478 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 11 cm |
| Wysokość | 5,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 