Piazetta LED lampa wisząca 6-punktowa złota MSE010100124
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Naprzemienne rozmieszczenie kloszy o różnych rozmiarach i średnicach sprawia, że lampa oferuje ciepłe i rozproszone światło. Możliwość regulacji położenia źródła światła.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 36 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2900 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 100 cm x 100 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | nie |
| Waga | 2 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | złoty +biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 