Picco LED L oprawa dogruntowa 1-punktowa 9104
towar niedostępny
Opis
Zewnętrzna oprawa 1 punktowa do wbudowania w ziemię, szklana bezbarwna osłona. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze srebrnym. Średnica otworu montażowego - 6,5 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP67 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Kąt świecenia | 25 stopni |
| Strumień świetlny | 200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 7,5 cm |
| Wysokość | 9,5 cm |
| Waga | 0,47 kg |
| Kolor konstrukcji | srebrny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 