Piny lampa wisząca E27 biała 108874
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z metalowym białym kloszem. Forma nawiązuje do klasycznej „lampy windziarskiej”, ale w nowocześniejszym, bardziej minimalistycznym wydaniu. Idealna jako lampa do kuchni. Biały przewód tekstylny 150 cm. Montaż na haku.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 26 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 12 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 9 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 35 cm |
| Waga | 1,1 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 