Pipe Ring kinkiet (spot) 1xGU10 + LED 6W biały ML2082
towar niedostępny
Opis
Kinkiet z regulowanym położeniem źródła światła. Oprawa wykonana z metalu w kolorze białym. Kinkiet posiada włącznik zarówno do włączania żarówki jak i do podświetlania podstawy.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | sypialnia |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka + LED |
| Typ trzonka żarówki | GU10 + LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Szerokość | 10,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 3,1 cm |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 10 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 