Plantation plafon mały 2 xE27 antyczne srebro HK-PLANT-F-S-PL
towar niedostępny
Opis
Kolekcja lamp Plantation wykorzystuje motyw ananasa, który od wieków jest symbolem luksusu i gościnności. Połączenie optycznego szkła, niklowanego wykończenia oraz abażurów w kolorze kości słoniowej sprawia, że lampy z tej serii charakteryzują się naprawdę unikatowym blaskiem. Kolor produktu może się nieznacznie różnić od prezentowanego na zdjęciu.
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | korytarz |
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27(duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 30,5 cm |
| Wysokość | 20,3 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | antyczne srebro |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 