Poco lampa stołowa LED 2W 3000K IP44 kremowa ETLED-658-CM
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampka składa się z 4 części. Prosta, 2-częściowa nóżka o okrągłej podstawie odpowiada za dobrą stabilizację lampy, natomiast źródło światła LED (oraz miejsce do ładowania lampy) znajduje się w głowicy. Główne cechy lampki:
- Dotykowy włącznik.
- Temperatura barwowa lampy to 3000K.
- Regulowane natężenie światła (100%-50%-20%).
- Wbudowana bateria: 1200mAh Li-ion.
- Dołączony do zestawu przewód USB-C do ładowania lampy (bez zasilacza).
- Dzięki 2-częściowej podstawie możesz zmontować lampę na wysokość 15 oraz 25 cm.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 2 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 80 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 9 cm |
| Wysokość | 25 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 2,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8,9 cm |
| Kolor konstrukcji | kremowy |
| Kolor klosza / abażura | kremowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 