Ponte kinkiet 1-punktowy szaroniebieski 4347AR
towar niedostępny
Opis
Kinkiet Ponte z welurowym abażurem w kolorze pastelowego błękitu. Konstrukcja kinkietu złoty mosiądz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 18 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 22,5 cm |
| Wysokość | 26,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 16 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 15 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | szaroniebieski |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | stal mosiądzowana, tkanina |


by 