Pralines kinkiet 1-punktowy czarny/złoty W01244BK
towar niedostępny
Opis
Elegancki i prosty w formie kinkiet z kloszem w połowie wykonanym z białego szkła i aluminium. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym i złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 23 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 26 cm |
| Wysokość | 22 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały + czarny + złoty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, aluminium, szkło |


by 