Pralines lampa stołowa 1-punktowa złota T01282BR
towar niedostępny
Opis
Elegancka i prosta w formie lampka stołowa z białym materiałowym abażurem. Podstawa lampki w połowie wykonana z białego szkła i aluminium. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 31,5 cm |
| Wysokość | 43 cm |
| Kolor konstrukcji | biały + złoty |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, aluminium, szkło, tkanina |


by 