Prince D60 LED lampa wisząca 1-punktowa złota P0421
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED, które pięknie rozświetla umieszczone na metalowej obręczy kryształki. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Niespotykana forma sprawia, że nasze pomieszczenie nabierze wyjątkowego charakteru.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 31 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, kryształki |


by 