Prisma LED kinkiet 1-punktowy czarny MSE010100296
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Klosz jest regulowany, dzięki czemu możemy kierować strumień światła w pożądanym przez nas kierunku. Oprawa została wykonana z metalu i aluminium w kolorze czarnym. Idealnie sprawdzi się do eksponowania dekoracji ściennych i akcentowania najatrakcyjniejszych punktów pomieszczenia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 6 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 480 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 10 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 22,5 cm |
| Wysokość | 23,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 7 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 4 cm |
| Waga | 1 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 