Pulso reflektor spot LED/10W/CCT do szyny 1-fazowej czarny Masterled
towar niedostępny
Opis
Reflektorek - spot z regulowanym położeniem źródła światła. Oprawa przeznaczona do prowadnicy/szyny 1-fazowej do systemu HQ firmy Masterled w kolorze czarnym. Oprawa posiada możliwość zmiany barwy światła za pomocą przełącznika z tyłu obudowy (3000K/4000K/6500K). Idealna propozycja do pomieszczeń biurowych i sal konferencyjnych. Lampy można przesuwać po specjalnie przeznaczonych do tego szynach, które można zamontować w dowolnej konfiguracji na suficie konkretnego pomieszczenia. Dzięki takiemu rozwiązaniu w szybki sposób można przesunąć strefę oświetlaną w inne miejsce, dzieląc pomieszczenie na obszary i w zależności od potrzeb.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| Kąt świecenia | 36 stopni |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | F |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy światła w lampie) |
| Szerokość | 5,4 cm |
| Wysokość | max. 17 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 12,6 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5,8 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |
| Uwagi | Kąt obrotu: 355° , kąt wychylenia w pionie: 90° |


by 