Puntes lampa wisząca 12-punktowa chrom MOD043PL-12CH
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 12 punktowa z kloszem utworzonym z kryształków. Wielopoziomowy wodospad przezroczystych wisiorków w łatwy i dyskretny sposób odświeży wnętrze. Źródła światła odbite w zawiesinach kryształów są rozpraszane i załamywane - dzięki temu strumień świetlny jest równomiernie rozprowadzany w całym pomieszczeniu, które pięknie odbijają światło. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 12-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 68 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 37 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 14 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | transparentny |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 