Puntes lampa wisząca 6-punktowa złota MOD043PL-06G
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 6 punktowa z kloszem utworzonym ze szklanych kryształowych płytek. Elementy metalowe wykończone w chromie. Możliwość regulacji wysokości poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 60 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 51,7 cm |
| Wysokość | 26-71 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 23,8 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 7,75 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, szkło |


by 