Punto lampa wisząca 4xGX53 złota 40828
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 4 punktowa wykonana z metalu w kolorze szczotkowanego złota. Możliwość regulowania wysokości. Prosta forma sprawia, że lampa idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | GX53 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 12 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 81 cm x 14 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 3,7 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 8 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty szczotkowany |
| Kolor klosza / abażura | złoty szczotkowany |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 