Rage LED lampa wisząca 3-punktowa czarna MSE010100274
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Nowoczesna lampa została wykonana z metalu i aluminium w kolorze czarnym. Lekka podłużna konstrukcja z dekoracyjnymi okręgami będącymi częścią oświetlenia. Możliwość regulacji wysokości. Dzięki zastosowaniu modułu ledowego w każdym elemencie lampy, światło jest odpowiednio rozproszone.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 28 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2240 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 120 cm x 6 cm |
| Wysokość | 230 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,5 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | czarny + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 