Reflektor spot LED do szyny magnetycznej 15W/3000K biały
towar niedostępny
Opis
Reflektor spot LED z regulowanym położeniem źródła światła do szynoprzewodu magnetycznego firmy Syntron w kolorze białym o mocy 15W i ciepłej barwie światła. Lampa wpinana jest do szyny i możemy ją swobodnie przesuwać po całej długości szynoprzewodu.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 48 V DC (poprzez zasilacz) |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 15 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1200 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 4,5 cm |
| Wysokość | 15,5 cm |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 