Regent lampa wisząca 12-punktowa złota 108106
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 12 punktowa wykonana z metalu w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości poprzez wykręcenie poszczególnych rurek.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 12-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 70 cm |
| Wysokość | 155 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 3,6 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | bez osłony - widoczna żarówka |
| Materiał | metal |


by 