Regina lampa wisząca 1xE14 złota
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanymi kloszem w kolorze transparentnym bursztynowym. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym (malowany proszkowo). Złota barwa, subtelna forma i połączenie metalu oraz szkła sprawiają, że ta lampa doskonale komponuje się z nowoczesnymi oraz klasycznymi aranżacjami. Idealnie sprawdzi się w salonie, sypialni, korytarzu czy innych przestrzeniach, dodając im wyjątkowego charakteru.
Bezpieczeństwo
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 35 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | max. 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 30 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 10 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | transparentny bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 