Reno kinkiet 2-punktowy chrom 1033AR
towar niedostępny
Opis
Klasyczny kinkiet na dwie żarówki, elementy metalowe wykończone w kolorze srebrnym/chrom. Klosz w kształcie kielicha zrobiony mlecznego szkła. Możliwość zamontowania włącznika w ściance - w tym celu prosimy o kontakt ze sklepem.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 7 W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 13,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 15 cm |
| Wysokość | 34 cm |
| Waga | 0,9 kg |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 