Reyna LED lampa wisząca 7-punktowa MD17077-7A
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 7 punktowa ze zintegrowanym źródłem światła LED. Klosze wykonane z metalu. Całość lampy wykończona w chromie. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 7-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 28W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 2553 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 35 cm |
| Wysokość | 150 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | chrom |
| Kolor klosza / abażura | chrom + czarny + miedź |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 