Ribo H80 lampa ogrodowa stojąca 1xE27 grafitowa 16172
towar niedostępny
Opis
Lampa ogrodowa stojąca z kloszem wykonanym z tworzywa stucznego. Podstawa metalowa w kolorze antracyt. Lampa posiada podwyższoną klasę szczelności IP54 z przeznaczeniem na zewnątrz.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 9 cm |
| Wysokość | 80 cm |
| Kolor konstrukcji | grafitowy |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 