Richi LED kinkiet 2-punktowy biały/chrom 4236
towar niedostępny
Opis
Kinkiet 2 punktowy z białym abażurem. Kinkiet dodatkowo posiada regulowane źródło światła np. do czytania w łóżku. Całość wykończona w kolorze białym z elementami w chromie. Lampa posiada dwa wbudowane włączniki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka + LED |
| Typ trzonka żarówki | E27 + G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (E27) + 6 W (G9) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 20 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 25 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Waga | 0,57 kg |
| Kolor konstrukcji | biały + chrom |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |
| Zabudowany wyłącznik | tak |


by 