Rima 3K lampa sufitowa elewacyjna 1xLED/10W/3000K czarna OPN-3021B-3K
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa elewacyjna z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym piaskowanym. Dzięki aluminiowej powłoce jest odporny na warunki atmosferyczne i wiatr oraz łatwo świeci przez cały rok. Barwa światła LED 3000K (ciepła biała).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 938 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 6 cm |
| Wysokość | 15,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 