Rima 4K lampa sufitowa elewacyjna 1xLED/15W/4000K czarna OPN-3064-4K
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa elewacyjna z wbudowanym źródłem światła LED. Oprawa lampy wykończona w kolorze czarnym piaskowanym. Dzięki aluminiowej powłoce jest odporny na warunki atmosferyczne i wiatr oraz łatwo świeci przez cały rok. Barwa światła LED 4000K (neutralna biała).
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 15W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 1314 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Rozpiętość/średnica | 9 cm |
| Wysokość | 15,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | aluminium, szkło |


by 