Ring 40/60/60 lampa wisząca 3xLED/101W złota MSE0000406060
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca składająca się z trzech okręgów ze zintegrowanym źródłem światła LED osłoniętym akrylem. Elementy metalowe lampy wykonano ze stali nierdzewnej w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Okrągły kształt, oraz źródło światła LED zapewniają optymalne oświetlenie pomieszczenia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 101 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 8080 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Długość x szerokość | 120 cm x 120 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 5,7 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 40 cm/60 cm/60cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |


by 