Ring D80 LED lampa wisząca 1-punktowa złota MSE1501100522
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym mlecznym tworzywem sztucznym. Elementy metalowe lampy wykonano ze stali nierdzewnej w kolorze złotym. Możliwość regulowania wysokości. Okrągły kształt, oraz źródło światła LED zapewniają optymalne oświetlenie pomieszczenia.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 50 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 80 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 5,7 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 80 cm |
| Waga | 8 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | stal nierdzewna, tworzywo sztuczne |


by 