Ring M LED kinkiet 1-punktowy biały 7638
towar niedostępny
Opis
Kinkiet ze zintegrowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym. Prosta forma sprawia, że idealnie wkomponuje się w każde wnętrze.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 10 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 130 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 25 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 3 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | metal |
| Materiał | metal |


by 