Rio Sensor kinkiet elewacyjny ścienny 1-punktowy z czujnikiem ruchu 7017
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 1 punktowy z kloszem z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze czarnym. Kinkiet posiada wbudowany czujnik ruchu:
Zasięg czujnika 6 m.
Kąt detekcji: 120°.
Czas pracy: 45 sec. od wejścia w strefę wykrywania.
Czujnik zmierzchowo-ruchowy: działa automatycznie gdy natężenie światła jest niższe niż 50 LUX.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP54 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość od ściany do końca lampy | 10 cm |
| Wysokość | 18,5 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal |
| Czujnik ruchu | tak |


by 