Ritual S lampa wisząca 1xG9 mokka 1632/1S
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa ze szklanym kloszem w kolorze białym. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze beżowym. Możliwość regulacji wysokości. To uniwersalne oświetlenie doskonale sprawdzi się nad stołem, wyspą kuchenną, jako oświetlenie punktowe lub dopełnienie aranżacji w sypialni. Ta lampa to połączenie stylu, prostoty i funkcjonalności.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | kuchnia |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 8W LED |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 20 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | fi 8cm |
| Szerokość klosza / abażura | metalowy 20 cm , szklany 10 cm |
| Kolor konstrukcji | mokka |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 