Rocio lampa wisząca 14-punktowa czarna MSE010100340
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 14 punktowa ze szklanymi białymi kloszami. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. 14 punktów świetlnych zapewni optymalne oświetlenie, a całość z powodzeniem udekoruje każde wnętrze. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 14 punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 5 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 80 cm x 18 cm |
| Wysokość | 290 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Szerokość klosza / abażura | 5 x 6 cm, 3 x 7 cm, 5 x 10 cm, 1 x 15 cm |
| Waga | 2,8 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 