Rock Pro lampa sufitowa zewnętrzna 1xE27 grafitowa 10687
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa tuba elewacyjna ogrodowa 1-punktowa w kolorze grafitowym wykonana z aluminium.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 25 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 11 cm |
| Wysokość | 18,7 cm |
| Waga | 0,6 kg |
| Kolor konstrukcji | grafitowy |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |


by 