Rodeo lampa wisząca 1xG9 czarna/drewno 61330
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 1 punktowa z kloszem w kształcie tuby od spodu przysłoniętym tworzywem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarno-złotym ze wstawkami z jasnego drewna. Możliwość regulowania wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | G9 |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 10 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 10 cm |
| Wysokość | 85 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty + jasne drewno |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, drewno, tworzywo sztuczne |


by 