Roksana żyrandol 3xE14 ekri/złoty 18534
towar niedostępny
Opis
Żyrandol 3 punktowy z dużym materiałowym abażurem w kolorze ekri (kości słoniowej) ozdobiony dekoracyjnymi wzorami. Elementy metalowe wykończone w kolorze ekri przecierane złotą farbą. Możliwość skrócenia wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | pokój dzienny |
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 50 |
| Wysokość | 64 |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 1,7 kg |
| Kolor konstrukcji | ekri przecierany złotą farbą |
| Kolor klosza / abażura | ekri z wzorkami |
| Osłona źródła światła | tkanina (abażur) |
| Materiał | metal, tkanina |


by 