Ronda IP44 lampa sufitowa E27 mosiądz biały 109030
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 1 punktowa ze szklanym białym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze mosiężnym. Klasa IP44 sprawia, że lampa jest bezpieczna w wilgotnych pomieszczeniach. Stylowe rozwiązanie do łazienki. Klasyczna forma daje miękkie, przyjemne światło.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | łazienka |
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40W |
| Żarówki w komplecie | tak |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 19 cm |
| Wysokość | 22,5 cm |
| Wymiary elementu przy suficie (podsufitka) | 18,5 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 19 cm |
| Waga | 0,8 kg |
| Kolor konstrukcji | mosiężny |
| Kolor klosza / abażura | biały |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 