Rope Light lampa wisząca 1xLED/50W złota LP-642/2M
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa wisząca 1 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. To najprostsze z możliwych, wiszących produktów oświetleniowych, posiada akrylową linę, która zawiera źródło światła LED. Oprócz tego, są jeszcze dwie metalowe podstawy w kolorze złota. Ten model lampy ROPE LIGHT ma długość dwa metry. Całość to klasyczne połączenie kolorystyczne, pasujące do większości stylizacji.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 50 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 6600 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | długość przewodu 2 m |
| Rozpiętość/średnica | 2,5 cm |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 