Rorizno lampa wisząca 5xLED 40W czarna przydymiony szary LE45111
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 5 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED, osłoniętym przydymionym szarym kloszem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym. Idealnie nadaje się zarówno do sypialni, jak i salonu. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Pomieszczenie | salon |
| Ilość źródeł światła | 5-punktów |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 40W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak - za pośrednictwem zewnętrznego ściemniacza |
| Strumień świetlny | 1650 lm |
| Klasa efektywności energetycznej | G |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 33 cm |
| Wysokość | 200 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 19 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 12 cm |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | przydymiony szary |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 