Rosendal lampa wisząca 6-punktowa złota/MC 100532
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca 6 punktowa z kloszem utworzonym z kryształków ciętych maszynowo. Elementy metalowe wykończone w kolorze złotym. Możliwość regulacji wysokości lampy poprzez samodzielne wypięcie ogniwek łańcucha. Oprawa tego typu jest niezwykle popularna w klasycznych i nowoczesnych pomieszczeniach.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 53 cm |
| Wysokość | 206 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 56 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Waga | 8 kg |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | kryształki |
| Materiał | metal, kryształki |


by 