Roubaix LED lampa sufitowa (spot) 2-punktowa nikiel R82152107
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa 2 punktowa z wbudowanym żródłem światła LED osłoniętym białym akrylem. Możliwość regulowania położenia źródła światła. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze matowego niklu. Nie współpracuje z zewnętrznymi ściemniaczami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 2-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 8W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 34 cm x 9 cm |
| Wysokość | 14,5 cm |
| Wysokość klosza / abażura | 7 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 5 cm |
| Waga | 0,57 kg |
| Kolor konstrukcji | nikiel |
| Kolor klosza / abażura | nikiel + biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |


by 