Route LED 4000K lampa sufitowa 3-punktowa czarna R62473432
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 3 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym matowym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 15W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 1800 lm |
| Barwa światła LED | 4000K (neutralna biała) |
| Długość x szerokość | 56 cm x 12 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Waga | 0,45 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 