Route LED 4000K lampa sufitowa 4-punktowa biała R62474131
towar niedostępny
Opis
Nowoczesna lampa sufitowa 4 punktowa z wbudowanym źródłem światła LED. Elementy metalowe wykończone w kolorze białym matowym. Barwa światła tej lampy to 4000K.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 4-punkty |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 20W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Strumień świetlny | 2000 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Długość x szerokość | 46 cm x 46 cm |
| Wysokość | 7 cm |
| Waga | 0,57 kg |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, tworzywo sztuczne |


by 