Rullo Nero Mini LED lampa sufitowa 1-punktowa IP44
towar niedostępny
Opis
Lampa sufitowa o podwyższonej szczelności ze szklaną osłoną. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 5 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Szerokość | 9 cm |
| Wysokość | 4 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Osłona źródła światła | metal + szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 