Sagito lampa wisząca 6xE14 beżowa + złoto 63405
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca o silnym walorze dekoracyjnym, idealna nad stół w jadalni, do salonu z wysokim sufitem lub do nowoczesnej sypialni. Posiada sześć punktów świetlnych w formie dużych, kulistych kloszy. Klosze wykonane są z przezroczystego szkła barwionego na ciepły, miodowy lub bursztynowy kolor. Metalowa konstrukcja (podsufitka, pręt i ramiona) ma jednolity, matowy kolor beżowy/piaskowy ze złotymi dodatkami.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 6-punktów |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E14 (mały gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 40 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Długość x szerokość | 60cm x 62cm |
| Wysokość | 55 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 13 cm |
| Waga | 2,61 kg |
| Kolor konstrukcji | taupe (odcień szaro-brązowo-beżowy) + złoty |
| Kolor klosza / abażura | bursztynowy |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | metal, szkło |


by 