Sagunto Plus lampa wisząca 1xE27 czarna/biała 8563AR
towar niedostępny
Opis
Pojedyncza lampa wisząca ze szklanym, białym kloszem i czarnym wykończeniem. Wysokość lampy można regulować.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Rozpiętość/średnica | 14 cm |
| Wysokość | 120 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Wysokość klosza / abażura | 28 cm |
| Szerokość klosza / abażura | 14 cm |
| Waga | 0,7 kg |
| Kolor konstrukcji | czarny |
| Kolor klosza / abażura | biały matowy + czarny |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal , szkło |


by 