Salado L plafon 3-punktowy biały/chrom 1199AR
towar niedostępny
Opis
Klasyczny plafon ze szklanym kloszem i srebrnym błyszczącym - chromowanym - paskiem wokół lampy. Lampa jest na 3 żarówki.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 3-punkty |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 15 W (żarówka LED) |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 37 cm |
| Wysokość | 11 cm |
| Waga | 2,8 |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | biały |
| Kolor klosza / abażura | biały + chrom |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, szkło |


by 