Salta LED kinkiet zewnętrzny solarny z czujnikiem ruchu antracyt R22231142
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny solarny z wbudowanym źródłem światła LED. Światło jest zasilane z akumulatora poprzez panel solarny. Oprawa wykonana ze stali nierdzewnej w kolorze antracytu. Posiada wbudowany czujnik ruchu o zasięgu 6-8 m i kątem detekcji 90°. Każdy ruch w zasięgu wykrywania spowoduje włączenie światła. W pełni naładowany akumulator pozwala na 3 godziny ciągłego świecenia. Czas pełnego ładowania ok. 8 godzin. Lampa posiada jeden wbudowany akumulator Li-ion o pojemności 1300 mAh. Napięcie baterii - 3,7 V.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | Akumulator: 3,7V 1300mAh |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 3W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 165 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Szerokość | 9 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 12 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Waga | 0,42 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |
| Czujnik ruchu | tak |


by 