Sambesi kinkiet zewnętrzny 1-punktowy z czujnikiem zmierzchu antracyt 204160142
towar niedostępny
Opis
Kinkiet elewacyjny 1 punktowy z kloszem z tworzywa sztucznego. Elementy metalowe lampy wykonane z barwionego aluminium w kolorze antracytu. Ta oprawa oświetleniowa włącza się i wyłącza automatycznie za pomocą zintegrowanego czujnika zmierzchowego. Czujnik zmierzchu można wyłączyć | włączyć za pomocą przełącznika umieszczonego w lampie.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | żarówka |
| Typ trzonka żarówki | E27 (duży gwint) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP44 |
| Moc max. pojedynczej żarówki | 28W |
| Żarówki w komplecie | nie |
| Możliwość stosowania żarówek LED | tak |
| Szerokość | 12,5 cm |
| Długość od ściany do końca lampy | 18,6 cm |
| Wysokość | 33 cm |
| Waga | 1,3 kg |
| Kolor konstrukcji | antracyt |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | tworzywo sztuczne |
| Materiał | aluminium, tworzywo sztuczne |
| Zabudowany wyłącznik | tak |
| Czujnik zmierzchu | tak |


by 