Sanpo lampa wisząca 1xLED/9W czarna PND-26384-3V-GD-CL
towar niedostępny
Opis
Lampa wisząca z wbudowanym źródłem światła LED osłoniętym przeźroczystym szkłem. Elementy metalowe wykończone w kolorze czarnym ze złotymi wstawkami. Możliwość regulacji wysokości.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | Zintegrowane źródło LED |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 9W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | nie |
| Strumień świetlny | 780 lm |
| Barwa światła LED | 3000K (ciepła biała) |
| Rozpiętość/średnica | 7 cm |
| Wysokość | 185 cm |
| Wysokość (bez łańcucha, sztycy, podsufitki) | 85 cm |
| Możliwość skrócenia wysokości | tak |
| Kolor konstrukcji | czarny + złoty |
| Kolor klosza / abażura | przeźroczysty |
| Osłona źródła światła | szkło |
| Materiał | stal, aluminium, szkło, akryl |


by 