Santana D60 3000-6500K LED plafon (z pilotem) złoty/biały AZ4992
towar niedostępny
Opis
Nowoczesny plafon 1 punktowy z wbudowanym źródłem światła LED. Klosz wykonany z akrylu. Elementy metalowe lampy wykończone w kolorze złotym szczotkowanym. Do wygodnego sterowania oprawą można wykorzystać dedykowanego pilota, który pozwala nie tylko na włączenie i wyłączenie światła, ale też na regulację kluczowych parametrów oświetlenia, jak natężenie i temperatura barwowa.
Bezpieczeństwo
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Dane techniczne
| Ilość źródeł światła | 1-punkt |
| Typ źródła światła | LED |
| Typ trzonka żarówki | LEDy (wbudowane) |
| Zasilanie | 230 V |
| Klasa szczelności/ochrony | IP20 |
| Moc całkowita źródła światła LED | 50 W |
| LEDy w komplecie | tak |
| Ściemnialne ledy | tak |
| Strumień świetlny | 1800 lm |
| Barwa światła LED | 3000K - 6000K (regulacja zmiany barwy z pilota) |
| Rozpiętość/średnica | 60 cm |
| Wysokość | 9 cm |
| Kształt | okrągły |
| Kolor konstrukcji | złoty |
| Osłona źródła światła | metal + tworzywo sztuczne |
| Materiał | metal, akryl |
| Lampa z pilotem | tak |


by 